Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Gil Kenan |
6,0
|
|
Mike Gunther
(reżyser drugiej ekipy)
|
3,0
|
|
Anna Brabbins
(asystent)
|
||
Glen Carroll
(asystent)
|
||
Callum Crawford
(asystent)
|
||
Martin Curry
(asystent)
|
||
Sinéad Doherty
(asystent)
|
||
Connor Hall
(asystent)
|
||
Simon Jenkins
(asystent)
|
||
Francesca Kaimer Millea
(asystent)
|
||
Bryn Lawrence
(asystent)
|
||
Stefan Maile
(asystent)
|
||
Tom Rye
(asystent)
|
||
Siggy Stone
(asystent)
|
||
John Silvestri
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Jason Inman
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Mathias Luque
(asystent) (dodatkowy) (Nowy Jork)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Gil Kenan |
6,0
|
|
Jason Reitman |
5,3
|
|
Ivan Reitman
(film "Ghostbusters (1984)")
|
7,1
|
|
Dan Aykroyd
(film "Ghostbusters (1984)")
|
7,3
|
|
Harold Ramis
(film "Ghostbusters (1984)")
|
||
Paula Casarin
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Dea Cantu
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Edward Dorman
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Renee Burke
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Andrea Trigo
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Helena Henry
(nadzorca ciągłości scenariusza) (stażysta)
|
||
Vaiva Azzolini
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jason Blumenfeld
producent
|
||
Ivan Reitman
producent
|
7,1
|
|
Jason Reitman
producent
|
5,3
|
|
Dan Aykroyd
producent wykonawczy
|
7,3
|
|
Amie Karp
producent wykonawczy
|
||
Gil Kenan
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Erica Mills
producent wykonawczy
|
||
JoAnn Perritano
producent wykonawczy
|
||
Eric Reich
producent wykonawczy
|
||
Maria Moss
współproducent
|
||
Tabitha Clarke
producent (asystent)
|
||
Jamie Lengyel
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Meredith DeNucci
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Abey Lin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Max Logan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Colin McCarthy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Laura McKinsey
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Melanie Morgan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Coral Naudet
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brenna Noyes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jenna M Shovlin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sara VanDivier
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stephen Antonelli
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Conchita Daniel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Max Hakim
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Kelly Ann Johnson
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Stephanie Chuah
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Rico Obando Loaiza
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Chris Peck
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Aaron L. Simpson
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Riley O'Dell
kierownik produkcji (asystent) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Aidan McGinty
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (Nowy Jork)
|
||
Stephen Antonelli
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Katie Bullock-Webster
nadzorca postprodukcji
|
||
Lisa Rodgers
nadzorca postprodukcji
|
||
Giles Edleston
nadzorca produkcji
|
||
Olivia Del Campo
nadzorca produkcji (Nowy Jork)
|
||
Hayleigh Roberts
koordynator produkcji
|
||
Scott Weinstein
koordynator produkcji (Nowy Jork)
|
||
Lieren Stuivenvolt Allen
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Louis Blakeney
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Cassian Cheesman
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jessica Judge
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Paul Rudd
Gary Grooberson
|
6,9
|
|
Carrie Coon
Callie Spengler
|
||
Finn Wolfhard
Trevor Spengler
|
7,1
|
|
Mckenna Grace
Phoebe Spengler
|
7,2
|
|
Kumail Nanjiani
Nadeem Razmaadi
|
||
Patton Oswalt
Dr Hubert Wartzki
|
||
Celeste O'Connor
Lucky
|
||
Logan Kim
Podcast
|
||
Emily Alyn Lind
Melody
|
||
James Acaster
Lars Pinfield
|
||
Bill Murray
Peter Venkman
|
7,9
|
|
Dan Aykroyd
Ray Stantz
|
7,3
|
|
Ernie Hudson
Winston Zeddemore
|
6,9
|
|
Annie Potts
Janine Melnitz
|
||
William Atherton
Burmistrz Walter Peck
|
6,9
|
|
Shelley Williams
Starszy doradca
|
||
Chris Tummings
Komendant policji
|
||
John Rothman
Dyrektor biblioteki
|
5,0
|
|
Stephen Whitfield
Kapitan straży pożarnej w roku 1904
|
||
Samuel Greco
Strażak w roku 1904
|
||
Chris Ginesi
Strażak w roku 1904
|
||
Brandon Burke
Strażak w roku 1904
|
||
Karack Osborn
Strażak w roku 1904
|
||
Kevin Mangold
Slimer
|
||
Ian Whyte
Garraka
|
7,5
|
|
Natalie Cousteau
Dadi
|
||
Allison McKay
Pani Mikowska
|
||
Adam Speers
Właściciel lalki
|
||
Claire Titelman
Korespondent wiadomości
|
||
Evelyn Edwards
Reporterka
|
||
Andrew Goddard
Reporter
|
||
Deeivya Meir
Reporterka
|
||
Maria Teresa Creasey
Kelnerka
|
||
Sophia Lucia Parola
Kobieta na plaży
|
||
Megan Robinson
Matka w kawiarni
|
||
Evelyn Anne Bulls
Dziewczynka w kawiarni
|
||
Camari Brown
Uciekający mężczyzna na plaży
|
||
Claudia Nell McCoy
Uciekająca kobieta na plaży
|
||
Damian Muziani
Taksówkarz stojący w korku
|
||
Remy Germinario
Turysta patrzący na mapę
|
||
Michael Kushner
Turysta patrzący na mapę
|
||
Deisy Patiño
Przyjaciółka na plaży
|
||
Victoria Giler
Przyjaciółka na plaży
|
||
Cassidy Goron
Dziecko na plaży
|
||
Georgia Aaron
Fanka Podcast'a
|
||
Jesse Gallegos
Sprzedawca w sklepie z waporyzatorami
|
||
Jonathan Mercedes
Nowojorski policjant
|
||
Vinnie Coppola
Nowojorski policjant
|
||
A.J. Voliton
Przypadkowy świadek w Nowym Jorku
|
||
Adam Murray
Kierowca ciężarówki
|
||
Pat Kiernan
Reporter wiadomości
|
6,0
|
|
Holden Goodman
Pieszy w Nowym Jorku
|
||
Kalisha A. Johnson
Reporterka
|
||
Ross Donnelly
Mężczyzna z telefonem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bella Glanville
Influencerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suki Úna Rae
Dziewczyna z Midway (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Smith
Nowojorski policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nyah Williams
Kobieta patrząca na morze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rafael Piamolini
Pieszy z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bern Collaço
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erik Kandefer
Mężczyzna na plaży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ethan Keaton
Nowojorski dziennikarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Mechem
Busker (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Eric Steelberg
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Peter Talbot
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Jimmy Lindsey
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Igor Meglic
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
David Appleby
(główna pomoc techniczna)
|
||
Charles Arnold
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jack Flemming
(główna pomoc techniczna)
|
||
Brandon Cundiff
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jim Crowther
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Nicole Higgins
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
John Grubb
(główna pomoc techniczna) (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nick D. Allin
(pomoc techniczna)
|
||
Ben Appleton
(pomoc techniczna)
|
||
Darren Bailey
(pomoc techniczna)
|
||
Jamie Grant
(pomoc techniczna)
|
||
Dustin Keller
(pomoc techniczna)
|
||
Iain Thomson
(pomoc techniczna)
|
||
Stoy Fulcher
(pomoc techniczna) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Jake Czepiel
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tony Murima
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kyle Spicer
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jordan Harriman
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Reiss Sanders
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Dario Marianelli | ||
Kostiumy | Ocena | |
Alexis Forte | ||
Ruth Myers |
7,0
|
|
Bernadette Brennan | ||
Elizabeth Burrows | ||
Sue Casey | ||
Jack Lamb | ||
Elizabeth Lean | ||
Lilyana Radeva | ||
Laura Sindall | ||
Lauren Bassil
(Carrie Coon)
|
||
Amber Brabant
(nadzorca kostiumów)
|
||
Marie Seifts
(nadzorca kostiumów)
|
||
Natasha Webb
(nadzorca kostiumów) (asystent)
|
||
Alisha Kinkead-Weekes
(koordynator kostiumów)
|
||
Lydia Farley
(nadzorca garderoby)
|
||
Crystalanne Belfon
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Harriet Kendall
(asystent)
|
||
Stephanie Levin
(asystent)
|
||
Ebony Lynn
(asystent)
|
||
Liberty Ray
(stażysta)
|
||
Anne E. Stebbins
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Nathan Orloff | ||
Shane Reid | ||
James Acaster | ||
Carrie Coon | ||
Mckenna Grace |
7,2
|
|
Logan Kim | ||
Emily Alyn Lind | ||
Kumail Nanjiani | ||
Celeste O'Connor | ||
Patton Oswalt | ||
Paul Rudd |
6,9
|
|
Finn Wolfhard |
7,1
|
|
Erik Rogers
(producent digital intermediate)
|
||
Tom Reagan
(dodatkowy)
|
||
Hugo Cantrell
(asystent)
|
||
Michael Jordan
(asystent)
|
||
Nicholas Lundgren
(asystent)
|
||
Alan Z. McCurdy
(asystent)
|
||
Laura Mountford
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Bruce Dukov
koncertmistrz
|
||
Tim Davies
dyrygent
|
||
Geoff Alexander
aranżer
|
||
Nicolò Braghiroli
aranżer
|
||
Rick Giovinazzo
aranżer
|
||
Mark Graham
aranżer
|
||
R. Matthew Brown
wokalista
|
||
Alvin Chea
wokalista
|
||
Arnold Livingston Geis
wokalista
|
||
Dylan Gentile
wokalista
|
||
William Kenneth Goldman
wokalista
|
||
Abdiel Gonzalez
wokalista
|
||
Vanessa Freebairn-Smith
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Ross Gasworth
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Wade Culbreath
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Edward Atkatz
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Gregory T. Goodall
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Peter Bernstein
wykonawca muzyki (syntezator)
|
||
Andrew Duckles
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Matthew Funes
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Renata Gilbert
nadzorca charakteryzacji
|
||
Michelle Diamantides
nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Leo Satkovich
nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jameson Eaton
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
|
||
Amanda Duffy Evans
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
|
||
Jan Sewell
projektant makijażu
|
||
Arjen Tuiten
projektant efektów specjalnych makijażu
|
||
Leland Stewart
efekty specjalne makijażu
|
||
Danny Wagner
efekty specjalne makijażu
|
||
Janine Thompson
charakteryzator osobisty: Paul Rudd
|
||
Kadrolsha Ona Carole
charakteryzator
|
||
Louise Young
charakteryzator
|
||
Rachel Wickett
charakteryzator (stażysta)
|
||
Renata Gilbert
nadzorca stylizacji
|
||
Jan Sewell
projektant fryzur
|
||
Janine Thompson
fryzjer osobisty: Paul Rudd
|
||
Anita Burger
fryzjer
|
||
Alex Rouse
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eve Stewart
scenograf
|
7,0
|
|
Daryn McLaughlan
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Tim Adams
dyrektor artystyczny
|
||
Abbie Bellwood
dyrektor artystyczny
|
||
Meg Jones
dyrektor artystyczny
|
||
Matt Sharp
dyrektor artystyczny
|
||
Ben Telford
dyrektor artystyczny
|
||
Ketan Waikar
dyrektor artystyczny
|
||
Andy Watson
dyrektor artystyczny
|
||
Tom Weaving
dyrektor artystyczny
|
||
Luke Whitelock
dyrektor artystyczny
|
||
Louise Cavey
dyrektor artystyczny
|
||
Drew Monahan
dyrektor artystyczny (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Jasmine Lean
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Curnan O'Connell
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ashley Fidalgo Fogleman
dyrektor artystyczny (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Michael Standish
dekorator wnętrz
|
||
Marina Parker
dekorator wnętrz (Nowy Jork)
|
||
Susan Tanner
dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Pancho Chamorro
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
James Janna Bartlett
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Alice Davies
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Laura Iwanyckyj
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Toby McColl
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Alice Rostant
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Rose Yorke Barber
dekorator wnętrz (stażysta)
|
||
Francessca Charlemagne
koordynator scenograficzny
|
||
Sally Endean
koordynator scenograficzny
|
||
Tom Brice
projektant graficzny
|
||
Tim Brockbank
projektant graficzny
|
||
Andi Denney
projektant graficzny
|
||
Weykman Rangel Gomes
projektant graficzny
|
||
Sam Moulsdale
projektant graficzny
|
||
Frances Bent
projektant graficzny (asystent)
|
||
James Doh
scenopis obrazkowy
|
||
Heiko Von Drengenberg
scenopis obrazkowy
|
||
Douglas Ingram
scenopis obrazkowy
|
||
Carlos Lutterbach
scenopis obrazkowy
|
||
Marco Gifuni
grafik koncepcyjny
|
||
Kevin Hunter
grafik koncepcyjny
|
||
Peter McKinstry
grafik koncepcyjny
|
||
Sarah Alice Jones
rysownik
|
||
Sara Lizzio
rysownik
|
||
Irina Kuksova
ilustrator
|
||
Nico Monterosso
modelarz
|
||
Ellen Gould
modelarz
|
||
Richard Gray
modelarz
|
||
Ben Eadie
twórca rekwizytów
|
6,0
|
|
Sean Kenrick
twórca rekwizytów
|
||
Ben Millen
twórca rekwizytów
|
||
Michael Jortner
główny rekwizytor
|
||
Mark Geeson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Gabu Camilo
rekwizytor
|
||
Harley Ellson
rekwizytor
|
||
Sam Fisher
rekwizytor
|
||
Louis Gregory
rekwizytor
|
||
Chris McGlamery
rekwizytor
|
||
Andrew Blood
rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Vicki Fifield
główny malarz
|
||
Kevin Fraser
główny malarz
|
||
Harry Karous
malarz
|
||
Valeria Medici
malarz
|
||
Scott Elms
stolarz
|
||
Luke Jamieson
stolarz
|
||
McDermott Lee
stolarz
|
||
Vincent Murray
stolarz
|
||
Paul Beeson
tynkarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Laurence Anslow
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Adam Michalak
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Brian Van Leer
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Keith Ukrisna
operator muzyki
|
||
Dominick Certo
montaż muzyki
|
||
Stephen Perone
montaż muzyki
|
||
Mark Willsher
montaż muzyki
|
||
Wil Jones
mikser muzyki (asystent)
|
||
Chris Terhune
projektant dźwięku
|
||
Will Files
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Chris Terhune
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Will Files
mikser ponownego nagrania
|
||
Steve Neal
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Paterson
mikser ponownego nagrania
|
||
Diego Perez
montaż efektów dźwiękowych
|
||
James Miller
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Lee Gilmore
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Luis Galdames
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Emma Present
nadzorca postsynchronu
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu
|
||
Scott Cannizzaro
mikser postsynchronu
|
||
Adam DeCoster
imitator dźwięku
|
||
Noel Vought
imitator dźwięku
|
||
Jacob McNaughton
mikser imitacji
|
||
Jordan Aldinger
montaż imitacji
|
||
Smokey Cloud
montaż dźwięku
|
||
Sean Massey
montaż dźwięku
|
||
Lillian McKinney
dźwięk
|
||
Ron Grimmer
dźwięk (asystent)
|
||
Alex Bryce
dźwięk (asystent)
|
||
Alec Taylor
dźwięk (asystent)
|
||
Nicholas A. Ager
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Chris Giles
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Paul Munro
mikser
|
||
Wyatt Tuzo
mikser (Nowy Jork)
|
||
Paul Katzman
mikser (druga ekipa)
|
||
Jeanne Gilliland
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Jeff Alex Thomas
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Andrew Twite
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darren 'Sunny' Warkentin
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mark Hutchinson
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Tom Murtagh
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jody Taylor
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
John Van Der Pool
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Mike Hartney
nadzorca efektów specjalnych (Nowy Jork)
|
||
Conrad V. Brink Jr.
nadzorca efektów specjalnych (Nowy Jork)
|
8,0
|
|
Kirsty Squibb
koordynator efektów specjalnych
|
||
Nathanael Brotherhood
koordynator efektów specjalnych (Nowy Jork)
|
||
Emma Procter
efekty specjalne
|
||
Millie King
efekty specjalne (asystent)
|
||
Shakeelah Archibald
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Erica Manna
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Matthew G. Armstrong
technik
|
||
Anthony S. Ciccarelli
technik
|
||
Doug Facciponti
technik
|
7,0
|
|
Marc Headland
technik
|
||
Stuart Leach
technik
|
||
Sam Lewis
technik
|
||
Darren May
technik
|
||
Doug McCarthy
technik
|
||
Huw Millar
technik
|
||
Ryan Nordin
technik
|
||
Delroy Reid
technik
|
9,0
|
|
Paul Scotson
technik
|
||
Alexandra Vlcek
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
John Papsidera
dobór obsady
|
||
Lillie Jeffrey
dobór obsady (Wielka Brytania)
|
||
Reg Poerscout-Edgerton
dobór obsady (Wielka Brytania)
|
||
Jasper Rouse
dobór obsady (asystent)
|
||
Daryl Baboulis-Gyscek
dobór obsady (asystent)
|
||
Emily Bohbrink
dodatkowy dobór obsady
|
||
Samantha Heldmann
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rose Locke
nadzorca dodatkowego doboru obsady (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Phoebe Scholfield
dobór głosu
|
||
Ian Lowe
koordynator lokalizacji
|
||
Slean Peavy
koordynator lokalizacji
|
||
Shannon Blaney-Bezanyuk
koordynator lokalizacji (Nowy Jork)
|
||
Jasmine Rose Burridge
dokumentacja scenograficzna
|
||
Rosalind Laugharne
dokumentacja scenograficzna
|
||
Danny Potts
dokumentacja scenograficzna
|
||
Matt Cooper
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Kevin Jenkins
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Michael Robert Murray
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Stephen Parker
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Matt Risebrow
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Tommy South
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ryan Schaetzle
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Eddy Adekoya
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Dean Adam Citroni
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Izzie Gough
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Hamish Gray
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Daniel S. Holtzclaw
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Fenella Jenkins
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Joey Midlash
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Natasha Caralie Payne
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Chloe Pothecary
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Aly Ripo
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jeff Sicile
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Harriet Erskine Still
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Kerrie Cline
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Jeff Benegar
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Joe Davies
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Jacob Metsa
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Ivano Pulito
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Alejandro Del Valle
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Reid Pittman
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Evan Kingsfield
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Surpur E.G.
nadzorca animacji
|
||
Craig McPherson
nadzorca animacji
|
||
Elena Miroglio
główny animator
|
||
Dave Mah
główny animator
|
||
Nicholas St. Clair
główny animator
|
||
Kaveh Ruintan
główny animator
|
||
Bianca Gee
animator
|
||
Josh Janousky
animator
|
||
Michael Loeck
animator
|
||
Zeina Masri
animator
|
||
Yusra Rabia
animator
|
||
Dan Santos
animator
|
||
Michael B. Johnson
koordynator kaskaderów
|
||
Ian Pead
koordynator kaskaderów
|
||
Anouska Taylor
koordynator kaskaderów
|
||
Roy Taylor
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Nikita Mitchell
Emily Alyn Lind / kaskader dublujący: Carrie Coon
|
||
Acei Martin
kaskader dublujący: Mckenna Grace
|
||
Stephanie Roccisano
kaskader dublujący: Mckenna Grace
|
||
Jeremy Fry
kaskader dublujący: Paul Rudd
|
||
James Harris
kaskader dublujący: Paul Rudd
|
||
Kye Mckee
kaskader dublujący: Finn Wolfhard
|
||
Matthew R. Staley
kaskader dublujący: Finn Wolfhard
|
||
Laurent Plancel
kaskader dublujący: Ernie Hudson
|
||
Ashley Pynn
kaskader dublujący: Carrie Coon
|
||
Peter Alberti
kaskader
|
||
Christina Petrou
kaskader
|
||
Aidan Brindle
kaskader
|
||
Hardy Awadjie
kaskader
|
||
Frank Bal
kaskader
|
||
Spencer Barnes
kaskader
|
||
Bryce Biederman
kaskader
|
||
Nikki Brower
kaskader
|
||
George B. Colucci Jr.
kaskader
|
||
Joel Conlan
kaskader
|
||
Lenny Cruz
kaskader
|
||
Andrew Emilio DeCesare
kaskader
|
||
Darin Elie
kaskader
|
||
Ben Essex
kaskader
|
||
Aldonio Danny Frietas
kaskader
|
||
Jared Frenke
kaskader
|
||
Shane Geraghty
kaskader
|
||
Jenna Hellmuth
kaskader
|
||
Donald John Hewitt
kaskader
|
||
Mariusz Kubicki
kaskader
|
||
Christopher Kuhar-Pitters
kaskader
|
||
Taylor Valentine Lupini
kaskader
|
||
Jim Ng
kaskader
|
||
Catherine Peck
kaskader
|
||
Christopher Place
kaskader
|
||
Shane Roberts
kaskader
|
||
Bob Roseman
kaskader
|
||
Tracey Ruggiero
kaskader
|
||
Louis Samms
kaskader
|
||
Jeremy Sample
kaskader
|
||
Matt Sherren
kaskader
|
||
Adam Shippey
kaskader
|
||
Anna Stephenson
kaskader
|
||
George Surry
kaskader
|
||
Vesselin Todorov-Vinnie
kaskader
|
||
Paul Bailey
kierowca kaskader
|
||
Chris Barnes
kierowca kaskader
|
||
Bobby Beckles
kierowca kaskader
|
||
Richard Burden
kierowca kaskader
|
6,0
|
|
Scott Burik
kierowca kaskader
|
||
Mike Burke
kierowca kaskader
|
||
Nellie Burroughes
kierowca kaskader
|
||
Chris Cenatiempo
kierowca kaskader
|
||
Nico Coucke
kierowca kaskader
|
||
Kachina Dechert
kierowca kaskader
|
6,0
|
|
Peter Epstein
kierowca kaskader
|
7,0
|
|
Roy Farfel
kierowca kaskader
|
||
Salar Ghajar
kierowca kaskader
|
||
Logan Holladay
kierowca kaskader
|
||
Owen Holland
kierowca kaskader
|
||
Aaron Joshua
kierowca kaskader
|
||
Cristian Knight
kierowca kaskader
|
||
Josh Lakatos
kierowca kaskader
|
||
Christina Low
kierowca kaskader
|
||
Tilly Powell
kierowca kaskader
|
||
Mark Pettograsso
kierowca kaskader
|
||
Drew Reade
kierowca kaskader
|
||
Kevin Rogers
kierowca kaskader
|
||
Adam Wood
kierowca kaskader
|
||
Peter Robinson
układacz
|
||
Vaughan Aubrey
układacz
|
||
Karl DeHavilland
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alfredo Hisa
układ graficzny
|
||
Kristyna Hrdlickova
układ graficzny
|
||
Alicia Aguilera
zecer
|
||
Tor Andreassen
zecer
|
||
Eric Andrusyszyn
główny zecer
|
||
Isabel Arboleya
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jose Armengol
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Ashby
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Carlos Eduardo Ayala Villanueva
dyrektor techniczny
|
||
Adersh Balachandran
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yohan Bang
modelarz cyfrowy
|
||
Geoffrey Baumann
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marc Bell
efekty wizualne
|
||
Luiz Benassi
oświetlenie
|
||
Hitesh Bhatia
montaż efektów wizualnych
|
||
Dalbir Bhurji
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Axel Bonami
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Eric Brevig
nadzorca efektów wizualnych
|
9,0
|
|
Isabela Brun
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Sofia Caldeira
efekty wizualne
|
||
Cynthia Rodriguez del Castillo
główny zecer
|
||
Luis Moya Cazares
dyrektor techniczny
|
||
Kate Chamuris
koordynator efektów wizualnych
|
||
Pratik Chaudhary
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yayu Chen
oświetlenie
|
||
Andy Kong Mei Cheung
dyrektor techniczny
|
||
Hyemee Choi
oświetlenie
|
||
Che Yen Chuang
artysta matowy
|
||
Danira Corona Piñera
zecer
|
||
Danny Corona
dyrektor techniczny
|
||
Michael Crane
nadzorca komponowania
|
||
Arthur Cunha
dyrektor techniczny
|
||
Stephen Dagenais
zecer
|
||
Will Van Dao
zecer
|
||
Akashnil Das
efekty wizualne
|
||
Felix de Bagota
efekty wizualne (asystent)
|
||
Steven Ditcher
efekty wizualne
|
||
Ryan Doell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ferran Domenech
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Curro Doyagüez
zecer
|
||
Robert Drwila
montaż efektów wizualnych
|
||
Daniel Duwe
główny zecer
|
||
Michael Bruce Ellis
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Brandon Endy
efekty wizualne
|
||
David Entin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Josh Evans
artysta matowy
|
||
Marq Faulkner
dyrektor techniczny
|
||
Daniel Foley
koordynator efektów wizualnych
|
||
Vijay G
dyrektor techniczny
|
||
Aron Galabuzi
zecer
|
||
Dennis Anthony Gamarra Lyon
oświetlenie
|
||
Nathan Gardner
zecer
|
||
Kiel Gnebba
dyrektor techniczny
|
||
Andrea Grappis
dyrektor techniczny
|
||
Riley Gray
główny zecer
|
||
Jared Greenberg
efekty wizualne
|
||
Vijaypratap Gupta
zecer
|
||
Huang Haiyue
oświetlenie
|
||
Aleksandar Hardi
zecer
|
||
Alyssa Harrison
koordynator efektów wizualnych
|
||
Benjamin Hendricks
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Patrick Hernandez
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Omar Hernández Peña
efekty wizualne
|
||
Ashton Hertz
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Timothy Hoffman
efekty wizualne
|
||
Ross Johnson
producent cyfrowy
|
||
Thomas Roland Johnson
artysta matowy
|
||
Kerry Joseph
producent efektów wizualnych
|
||
Kevin Kitchel
dyrektor techniczny
|
||
Mohit Kumar
dyrektor techniczny
|
||
Aaron Kupferman
zecer
|
||
Joosten Kuypers
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Kate Lambdin
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Martina Lauria
zecer
|
||
Kseniia Ledina
zecer
|
||
Diana Li
dyrektor techniczny
|
||
Adarsh Langthasa
zecer
|
||
Sky Lim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joaquin Ludewig
efekty wizualne
|
||
Desiree Lunsford
efekty wizualne
|
||
Gregorio Manara
dyrektor techniczny
|
||
Valério Marques
efekty wizualne
|
||
Tess Marshall
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Quentin Marsollier
artysta matowy
|
||
Ardy Martinez-Bejarano
koordynator efektów wizualnych
|
||
Haydn Masuda
główny zecer
|
||
Kathrin McCarthy
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Derek Moorhouse
artysta matowy
|
||
Andy Mulligan
efekty wizualne
|
||
Farzad 'Fuzz' Namdjoo
układ graficzny
|
||
Alessandro Neri
zecer
|
||
Chun Seong Ng
nadzorca efektów wizualnych
|
Pozostałe
Proszę czekać…